8. CAC Boulder Night C-A-C Graz / 2014-11-21 Pfad: / Početna stranica / Rezultati / Rezultat |
8. CAC Boulder Night C-A-C Graz / 2014-11-21 Pfad: / Početna stranica / Rezultati / Rezultat |
Platz | Startnr | Ime | Godina | Nacionalnost | Savez | Quali 1 | Quali 2 | Quali 3 | Quali 4 | Quali 5 | Quali 6 | Quali 7 | Quali 8 | Quali 9 | Quali 10 | Quali 11 | Quali 12 | Quali 13 | Quali 14 | Quali | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 206 | Nouri Amir | 1990 | IRI | 0.000 | 5 | |||||||||||||||
2. | 221 | Bischof Patrick | 1997 | AUT | NFÖ / Judenburg | 0.000 | 2 | ||||||||||||||
3. | 203 | Uschnig Jonas | 1997 | AUT | ÖAV / Graz | 0.000 | 7 | ||||||||||||||
4. | 212 | Stadlober Paul | 1988 | AUT | ÖAV / Fohnsdorf | 0.000 | 3 | ||||||||||||||
5. | 204 | Fehringer Jan | 1988 | AUT | ÖAV / Hallein-Kuchl | 0.000 | 6 | ||||||||||||||
6. | 220 | Greistorfer Jakob | 1994 | AUT | ÖAV / Graz | 0.000 | 1 | ||||||||||||||
7. | 202 | Haertl Dominik | 1999 | AUT | NFÖ / Wien | 0.000 | 4 | ||||||||||||||
8. | 201 | Sobotka Martin | 1997 | AUT | ÖAV / Edelweiss | 0.000 | 8 | ||||||||||||||
9. | 219 | Schlögl Bernd | 1980 | AUT | ÖAV / Graz | 0.000 | 9 | ||||||||||||||
10. | 224 | Izer Balint | 1991 | HUN | MHSSz / VESE | 0.000 | 10 | ||||||||||||||
11. | 217 | Gradenegger Alexander | 1998 | AUT | SV / St. Johann im R. | 0.000 | 11 | ||||||||||||||
12. | 211 | Keller Klaus | 1984 | AUT | ÖAV / Graz | 0.000 | 12 | ||||||||||||||
13. | 222 | Hopf Lukas | 1993 | AUT | ÖAV / Graz | 0.000 | 13 | ||||||||||||||
14. | 210 | Tscherner Stefan | 1981 | AUT | ÖAV / Leibnitz | 0.000 | 14 | ||||||||||||||
15. | 213 | Felsner Daniel | 1994 | AUT | ÖAV / Fohnsdorf | 0.000 | 15 | ||||||||||||||
16. | 223 | Molnár Gergely | 1984 | HUN | VESE / Veszprém | 0.000 | 16 | ||||||||||||||
17. | 207 | Edlinger Jakob | 1998 | AUT | ÖAV / Graz | 0.000 | 17 | ||||||||||||||
18. | 216 | Riedl Johannes | 2000 | AUT | ÖAV / Villach | 0.000 | 18 | ||||||||||||||
19. | 209 | Rabanser Josef | 1991 | AUT | ÖAV / Mittleres Unterinntal | 0.000 | 19 | ||||||||||||||
20. | 215 | Hebenstreit Patrik | 1982 | AUT | SV / St. Johann im R. | 0.000 | 20 | ||||||||||||||
21. | 218 | Dölder Oliver | 1985 | AUT | NFÖ / St. Michael | 0.000 | 21 | ||||||||||||||
22. | 214 | Riedl Daniel | 1985 | AUT | NFÖ / Muerzzuschlag | 0.000 | 22 | ||||||||||||||
23. | 205 | Töscher Bernhard | 1980 | AUT | ÖAV / Villach | 0.000 | 23 | ||||||||||||||
24. | 208 | seicht stefan | 1990 | AUT | 0.000 | 24 |
Predsednik žirija : Stefan Kleinhappl Sudija : Harald Klemm,Victoria Klemm,Anton Baumann,Josef Kern,Ute Bischof,Wolfgang Bischof,Hanns-Peter Zinko,Sigrid Kohlbacher,Peter, Micky Greistorfer,Stefanie Bischof,Andreas Maicher,Petra Breitler,Daniela Dauwa, Rutseter : Jan Haiko EDV - vrednovanje : Harald Klemm |
Obavestenje : 2014-11-21 21:36:43 Kona?no vreme : 2014-11-21 21:40:29 |
www.wettklettern.org www.wettklettern.com www.Wettklettern-Steiermark.at |
Izaberi Takmicenje | Izaberi KUP | Servis Rezultati |
Problems? => Wettkampf1@Wettklettern.org |
Du bist der 1112766 Besucher.! 5129073 Klicks | Wettkampf V1.097 | (C)2007-2023 by www.EmptySoft.net | Kontakt / DSGVO | 0.36s |